Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej w roku szkolnym 2017/18 brali udział w wielu zawodach i turniejach sportowych.
Ich największe osiągnięcia przedstawiono poniżej.

GIMNAZJUM

Lp.

Rodzaj zawodów

Etap

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia, drużyna, klasa

1.

Koszykówka chłopców

gminny

I miejsce

uczniowie z klas II i III gimnazjum

2.

Piłka nożna

gminny

I miejsce

uczniowie z klas II i III gimnazjum

3.

Piłka nożna

powiatowy

II miejsce

uczniowie z klas II i III gimnazjum

4.

Piłka ręczna chłopców.

gminny

II miejsce

uczniowie z klas II i III gimnazjum

5.

Koszykówka dziewcząt

gminny

I miejsce

uczennice z klas II i III gimnazjum

6.

Koszykówka dziewcząt

powiatowy

IV miejsce

uczennice z klas II i III gimnazjum

7.

Piłka ręczna dziewcząt

gminny

I miejsce

uczennice z klas II i III gimnazjum

8.

Piłka ręczna dziewcząt

powiatowy

I miejsce

uczennice z klas II i III gimnazjum

9.

Piłka ręczna dziewcząt

rejonowy

IV miejsce

uczennice z klas II i III gimnazjum

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Rodzaj zawodów

Etap

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

1.

Minikoszykówka chłopców

gminny

I miejsce

drużyna z klas VI

2.

Minikoszykówka chłopców

powiatowy

II miejsce

drużyna z klas VI

3.

Minipiłka ręczna chłopców

gminny

I miejsce

drużyna z klas VI

4.

Minipiłka ręczna chłopców

powiatowy

IV miejsce

drużyna z klas VI

5.

Minipiłka nożna

gminny

II miejsce

drużyna z klas VI

6.

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

gminny

I miejsce

drużyna z klas VI

7.

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

powiatowy

III miejsce indywidualnie

Dawid Gawiec

8.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

gminny

II miejsce

drużyna z klas VI

9.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

gminny

I miejsce

drużyna z klas VI

10.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

powiatowy

II miejsce

drużyna z klas VI

11.

Deichmann Minimistrzostwa

rejonowy

II miejsce

klasa III - chłopcy

12.

Turniej piłki nożnej – Regamet Cup, Śnieżka Cup, Zimowe granie z Tarnowską Akademią Piłkarską w Tarnowie, Turniej im. A. Barwińskiego w Tarnowie

rejonowe

III miejsce

we wszystkich turniejach

klasa III - chłopcy

13.

Minipiłka ręczna dziewcząt

gminny

I miejsce

drużyna z klas V –VI

14.

Minipiłka ręczna dziewcząt

powiatowy

II miejsce

drużyna z klas V –VI

15.

Minikoszykówka dziewcząt

gminny

II miejsce

drużyna z klas V –VII

 

8e4814906398ab0a36d20bc2a47d0763.jpg
ea5f3f6b68e2ef937c8b6d192f9ebc27.jpg
e22e8c4861cb2b23c6f16c5fb0802c9f.jpg
db024a28be28cbeeda2c6e53970e3f3e.jpg
80d7767962aff3513497015c045aa266.jpg
3e785efaf9faea189f04b62c9489fc40.jpg