Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej w roku szkolnym 2018/19 brali udział w wielu zawodach i turniejach sportowych.
Ich największe osiągnięcia przedstawiono poniżej.

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Rodzaj zawodów

 

Etap

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia/

drużyna, klasa

 12

Mini piłka ręczna chłopców

gmina

powiat

I miejsce

IV miejsce

drużyna klas V – VI

 3

Mini piłka koszykowa chłopców

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas V – VI

 4

Czwórbój LA chłopców

gmina

powiat

I miejsce

VII miejsce

drużyna klas V – VI

 5

Trójbój LA dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

IV miejsce

drużyna klas III – V

 6

Trójbój LA chłopców

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas IV – V

 7

Mini piłka nożna chłopców

gmina

I miejsce

drużyna klas IV – VI

 8

„Baw się z nami”

powiat

III miejsce

drużyna klas III – IV

 9

Piłka koszykowa dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII i III gimn.

 10

Piłka koszykowa chłopców

gmina

II miejsce

drużyna klas VII i III gimn.

 11

Piłka ręczna dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

 12

Piłka ręczna chłopców

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

 13

Piłka siatkowa dziewcząt

gmina

III miejsce

drużyna klas VIII i III gimn.

 14

Piłka siatkowa chłopców

gmina

powiat

I miejsce

IV miejsce

drużyna klas VIII i III gimn.

 15

Piłka nożna chłopców

gmina

I miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

 16

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

rejon

I miejsce

VII miejsce

Krystian Poproch

GIMNAZJUM

Lp.

Rodzaj zawodów

Etap

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia, drużyna, klasa

1.

Piłka koszykowa dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII i III gimn.

2.

Piłka koszykowa chłopców

gmina

II miejsce

drużyna klas VII i III gimn.

3.

Piłka ręczna dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

4.

Piłka ręczna chłopców

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

5.

Piłka siatkowa dziewcząt

gmina

III miejsce

drużyna klas VIII i III gimn.

6.

Piłka siatkowa chłopców

gmina

powiat

I miejsce

IV miejsce

drużyna klas VIII i III gimn.

7.

Piłka nożna chłopców

gmina

I miejsce

drużyna klas VII, VIII i III gimn.

8.

Piłka koszykowa dziewcząt

gmina

powiat

I miejsce

II miejsce

drużyna klas VII i III gimn.

 

8e4814906398ab0a36d20bc2a47d0763.jpg
ea5f3f6b68e2ef937c8b6d192f9ebc27.jpg
e22e8c4861cb2b23c6f16c5fb0802c9f.jpg
db024a28be28cbeeda2c6e53970e3f3e.jpg
80d7767962aff3513497015c045aa266.jpg
3e785efaf9faea189f04b62c9489fc40.jpg