W Publicznej Szkole Podstawowej
w Czarnej
odbywają się następujące
zajęcia pozalekcyjne:

Wykaz zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w roku szkolnym 2018/2019 (na podstawie art. 42 ust. 2 pkt 2 KN)

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Liczba godzin

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

1.

Barnaś Paulina

Kółko polonistyczne

1

środa

czwartek

730-755

2.

Bieszczad Monika

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

poniedziałek

1245-1330

3.

Charchut Dorota

Kółko dekoracyjno-plastyczne

1

piątek

1340-1425

4.

Czaja Marta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

środa

1150-1225

5.

Głowacki Wojciech

Kółko języka niemieckiego

1

wtorek

1340-1425

6.

Knych Zofia

Zajęcia rozwijające z j. polskiego i historii

1

poniedziałek

1245-1320

7.

Kramarczyk - Ćwiok Ewelina

Koło „Młodzi kreatywni”

1

piątek

1435-1520

8.

Kwapniewska – Ostręga Jolanta

Koło dekoratorskie

1

środa

1340-1425

9.

Łączak Magdalena

Erasmus+ - realizacja zadań wynikających z międzynarodowego programu „HEALTHY LIVING; ECO ACTING

według potrzeb

10.

Majka - Rogowska Grażyna

Klub Miłośników Zwierząt

1

wtorek

1340-1425

11.

Mądry - Ukowska Agnieszka

Erasmus+- realizacja zadań wynikających z międzynarodowego programu „HEALTHY LIVING; ECO ACTING

według potrzeb

12.

Mikosz Magdalena

Kółko matematyczne klasa III

1

piątek

1135-1220

13.

Mucha Magdalena

Zajęcia rozwijające dla klasy I b

1

czwartek

1150- 1235

14.

Majka Anna

Zajęcia rozwijające dla klasy II a

1

środa

1135-1220

15.

Ostręga Jerzy

Koło rowerzystów – starsi

Koło rowerzystów – młodsi

2

2

wtorek

środa

1420-1600

1340-1500

16.

Ozga Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy VI

1

poniedziałek

800-845

17.

Pomykacz Tadeusz

WOS – zajęcia dodatkowe w klasie III gimnazjum

1

środa

1425-1520

18.

Sasak Beata

Zajęcia rozwijające z matematyki

1

wtorek

1245-1320

19.

Socha Barbara

Koło polonistyczne-przygotowanie uczniów do konkursu przedmiotowego

1

środa

1340-1425

20.

Sztorc Marcelina

Erasmus+- realizacja zadań wynikających

z międzynarodowego programu „HEALTHY LIVING; ECO ACTING

według potrzeb

21.

Szutka Dorota

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

piątek

1435-1520

22.

Wilk Marta

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów gimnazjum

1

środa

1300-1410

23.

Wulkowicz Marek

Zajęcia sportowe z piłki nożnej

1

czwartek

1600-1700

24

Zielińska Jolanta

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów gimnazjum

1

środa

1340-1425

Wykaz zajęć pozalekcyjnych (płatnych dla nauczycieli) w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Liczba godzin

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

1.

Bieszczad Monika

Zajęcia rozwijające zainteresowania  w klasie II b

1

piątek

1150-1235

2.

Brzeska Renata

Wychowanie do życia w rodzinie

1

zgodnie z planem lekcji
klasy III a i b

3.

Charchut Dorota

Zajęcia rozwijające zainteresowania zainteresowania techniczne w klasie VII a

1

poniedziałek

1435-1520

4.

Majka Anna

Zajęcia rozwijające zainteresowania  w klasie II a

1

środa

1135-1220

5.

Ostręga Jerzy

Zajęcia z rowerzystami

1

wtorek

1435-1520

6.

Ozga Barbara

Wychowanie do życia w rodzinie

5

zgodnie z planem lekcji
klas IV - VIII

7.

Wulkowicz Marek

Zajęcia sportowe w klasie VII b

1

piątek

1435-1520

 Wykaz zajęć z pomocy pedagogiczno-psychologicznej (płatnych dla nauczycieli) w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Liczba godzin

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

1.

Cygan Marta

Zajęcia logopedyczne

3

wtorek, czwartek

środa, piątek

845-915  , 730-800

1135-1205, 845-915/1240-1400

2.

 

Czaja Marta

Terapia pedagogiczna – klasy młodsze

2

czwartek

piątek

 

1135-1220

3.

Knych Zofia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas starszych z przedmiotów humanistycznych

1

co drugi tydzień: klasy IV –VI,

 

klasy VII -VIII

 poniedziałek

kl. IV-VI

czwartek

kl. VII-VIII

 

1245-1330

 

1435-1520

4.

Majka – Rogowska Grażyna

Terapia pedagogiczna – klasy starsze

1

piątek

735-835

5.

Mikosz Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas I-III

2

wtorek

środa

1140-1225

6.

Sasak Beata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas starszych z przedmiotów ścisłych

1

wtorek

1435-1520

7.

Zielińska Katarzyna

Zajęcia rozwijające umiejętności społeczne

1

środa

1430-1515

 

8e4814906398ab0a36d20bc2a47d0763.jpg
ea5f3f6b68e2ef937c8b6d192f9ebc27.jpg
e22e8c4861cb2b23c6f16c5fb0802c9f.jpg
db024a28be28cbeeda2c6e53970e3f3e.jpg
80d7767962aff3513497015c045aa266.jpg
3e785efaf9faea189f04b62c9489fc40.jpg