Lp. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot

1

 mgr Marta Markowicz

 Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej,
wychowanie fizyczne

2

 mgr Magdalena Łączak

 Wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej, fizyka, chemia

2

 mgr Barbara Ozga

 język polski, wychowanie do życia w rodzinie

3

 mgr Barbara Socha

 język polski

4

 mgr Paulina Barnaś

 język polski

5

 mgr Zofia Knych

 język polski, historia

6

 mgr Jolanta Kwapniewska-Ostręga

 język polski

7

 mgr Beata Sasak

 matematyka

8

 mgr Marta Konieczna

 matematyka

9

 mgr Marta Wilk

 matematyka

10

 mgr Jerzy Ostrega

 matematyka, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

11

 mgr Mirosława Kubicka

 język angielski

12

 mgr Marcelina Sztorc

 język angielski

13

 mgr Wojciech Głowacki

 język niemiecki, język angielski

14

 mgr Anita Bartnik

 język angielski

15

 mgr Renata Brzeska

 historia, wychowanie do życia w rodzinie

16

 mgr Tadeusz Pomykacz

 historia, wiedza o społeczeństwie

17

 mgr Anna Para

 historia, wiedza o społeczeństwie

18

 mgr inż. Agnieszka Mądry-Ukowska

 biologia, przyroda, wychowanie fizyczne

19

 mgr Ewelina Kramarczyk-Ćwiok

 przyroda

20

 mgr Agnieszka Zych

 geografia

21

 mgr Dorota Szutka

 geografia

22

 mgr Jolanta Cabaj

 fizyka, chemia

23

 inż. Dorota Charchut

 technika, plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

24

 mgr Tadeusz Ślusarczyk

 wychowanie fizyczne

25

 mgr Marek Wulkowicz

 wychowanie fizyczne

26

 mgr Magdalena Papuga

 wychowanie fizyczne

27

 mgr Andrzej Gniewek

 wychowanie fizyczne

28

 mgr Michał Kutrzuba

 wychowanie fizyczne

29

 mgr Krzysztof Kajpust

 muzyka

30

 ks. mgr Piotr Burdacki

 religia

31

 ks. mgr Piotr Tajak

 religia

32

 ks. mgr Stanisław Janusz

 religia

33

 mgr Marta Czaja

 edukacja wczesnoszkolna

34

 mgr Magdalena Mikosz

 edukacja wczesnoszkolna

35

 mgr Monika Bieszczad

 edukacja wczesnoszkolna

36

 mgr Jolanta Róg

 edukacja wczesnoszkolna

37

 mgr Marta Lada

 edukacja wczesnoszkolna

38

 mgr Jolanta Orzechowska

 edukacja wczesnoszkolna

39

 mgr Marta Cygan

 edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

40

 mgr Anna Majka

 edukacja wczesnoszkolna

41

 mgr Urszula Buch

 świetlica

42

 mgr Grażyna Majka-Rogowska

 biblioteka

43

 mgr Katarzyna Zielińska

 pedagog szkolny, świetlica

 

8e4814906398ab0a36d20bc2a47d0763.jpg
ea5f3f6b68e2ef937c8b6d192f9ebc27.jpg
e22e8c4861cb2b23c6f16c5fb0802c9f.jpg
db024a28be28cbeeda2c6e53970e3f3e.jpg
80d7767962aff3513497015c045aa266.jpg
3e785efaf9faea189f04b62c9489fc40.jpg